Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube pipe rack systems ] mecz 557 produkty.
90° Połączenie krzyżowe DYJ28-A06 Adc12 Łącznik rurociągowy do łączy rurociągowych do piaszczeniowania
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
OD28mm Chudy aluminiowy łącznik rurowy Uchwyt równoległy Piaskowanie
| Rodzaj: | Uchwyt równoległy |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
73g Precyzyjny łącznik do rur aluminiowych do systemu rur
| Rodzaj: | Uchwyt równoległy |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| Nazwa: | DY28-02B Rura aluminiowa w kształcie litery T |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 640g/m |
DYP28-10 Lean Tube Accessories Aluminum Frame Support PP Foot Connector for Workbench / Material Rack
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| nazwa: | DY28-03A Wzmacniająca rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 580g/m |
28 mm rurociąg ze stali nierdzewnej do rurociągów stołu roboczego
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
DYJ28-A09D 45° Wzmocnione złącze ze stopu aluminium do rur oszczędnościowych
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |

