Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pipe aluminium lean pipes ] mecz 259 produkty.
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Rury ze stali nierdzewnej o grubości Corrossion, grubościenne rury stalowe z PE do dekoracji
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Dostosowane wytłaczanie aluminium 4080 ze standardem Iso9001
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Gruba ściana Lean Tube Anti Corrossion Niestandardowy kolor Piękny wygląd
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Aluminiowa rura ze stopu aluminium T Rama do montażu elementów przemysłowych
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Techinc: | Walcowane na zimno |
4080 Wytłaczanie profili aluminiowych w kształcie litery T 4040 Wytłaczanie profili aluminiowych w kształcie litery V
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Klamra do mocowania płyty T3 Profil aluminiowy 4080 do mocowania panelu stołu
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Piaskowanie chudego aluminiowego złącza rurowego do montażu systemu regałów rurowych
| Rodzaj: | Typ zewnętrzny z wieloma złączami |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Piaskowanie 4040 Profil aluminiowy do warsztatu
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Profil aluminiowy 40x40 Profil 40x40 Dostawca Sprzedaż bezpośrednia Profil aluminiowy 40x40 do transportu rolkowego przenośnika budowlanego
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

