Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pipe aluminium lean pipes ] mecz 259 produkty.
DY-4135 Aluminium Alloy Placon for Sliding Flow Roller Rack
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2025 |
| Warunki: | Nowy |
Małe wewnętrzne złącze rurowe ADC12 ze stopu aluminium 90 ° do systemu rur
| Rodzaj: | Złącze wewnętrzne 90 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
ADC12 Złącze proste ze złączem Lean Tube o średnicy zewnętrznej 28 mm i grubości 1,7 mm
| Rodzaj: | złącze proste |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Rust - Proof Pvc Podstawa do rur Podstawa w kolorze czarnym do tabeli Lean Management
| Średnica: | 28 mm |
|---|---|
| materiał: | Stal i metal |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Aluminiowe złącze rurki chudej do podłączenia piaskowania rurki 28 mm
| Rodzaj: | Typ złącza zewnętrznego 45 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
2024 Rury elastyczne Rury chude Rury aluminiowe z dobrą ceną
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
ODM Industrial Accessories Warsztat Chudy aluminiowy łącznik rurowy
| Nazwa produktu: | Zewnętrzna głowica bezpośrednia |
|---|---|
| Model produktu: | DYJ43-A01 |
| Materiały produktu: | Stop aluminium |
Systemy ramowe Aluminiowy profil ramowy Kwadratowy 4060 T Profil wytłaczany z aluminium do Cnc Mach
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
DYJ28-B01S Gorąco sprzedawany wielozłączacz ze stopu aluminium
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Techniki: | Odlew |
| Kształt: | Równy |
Trwały płaski system prowadnic rolkowych ABS / PP do stojaka do rur 1140g / M
| materiał: | 6005T6 + PP |
|---|---|
| standardowa długość: | 4000 mm |
| Waga: | 1140 g / m |

