Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ sheet metal joints ] mecz 71 produkty.
Metal Galvinized Roller Track Hardware Sliding Track Roller Joint Lightweight
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Industrial Metal Sliding Track Sprzęt żaroodporny na linię montażową
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
System połączeń rurowych System ślizgowy Łącznik rolkowy 40 * 50 * 16 mm
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 40 * 50 * 16 mm |
Przemysłowe połączenia rur metalowych Stal walcowana na zimno na tor rolkowy aluminiowy
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 41 * 40 * 35 mm |
Końcowe złącze rolkowe Sprzęt torowy Stal walcowana na zimno Ocynkowana obróbka powierzchni
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 60 * 50 * 12 mm |
2040D Factory Supplier Fixed Lean Pipe Storage Sheet Metal Roller Track Joint
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
2040E Connector Sheet Metal Palcom Roller Sliding Track Joint for Pipe Rack System
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Marketing Type: | New Product 2025 |
| Condition: | New |
Ocynkowanie Metalowy wspornik montażowy metalowego toru rolkowego do systemu połączeń rurowych
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 44 * 50 * 35 mm |
Assembler Line Roller Track Hardware Złącze Metal Roller Track
| gąsienica rolkowa: | rolka gąsienicowa |
|---|---|
| Materiał PU: | do stołu roboczego |
| złożyć linię: | kolorowy system rolkowy |
DY04 Assemble Line Sliding Track Hardware Roller Track Connector / Fittings
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

