Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ sheet metal joints ] mecz 71 produkty.
Galvinizowane złącza blaszane, złączki do rur ze spawane na zimno metalowe do stołu roboczego
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Złącza do blachy walcowane na zimno Stalowy wspornik złącza do montażu Kolor niebieski biały
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 41 * 40 * 35 mm |
Chromowanie HJ-11 Łączniki metalowe metalowe do łącznika rury metalowej o grubości 2,3 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Waga: | 110G |
Rozstawy blachowe z prowadnicami rolkowymi, złączki do rur metalowych Klient w rozmiarach spajanych na zimno
| aplikacji: | tor rolkowy |
|---|---|
| materiał: | metal i PU |
| Zaletą: | długotrwałe użytkowanie |
Mały rozmiar Alloy blachy łączące między ścieżką rolki i Lean Pipe
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Przesuwna rolka Śruba Metalowa Wspólna Żółty Kolor Lekki Anty statyczny
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
System Rack Rack Metalowy rozszerzenie sprzętu Typ Certyfikacja ISO9001
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
System regałów Łączniki szyn ślizgowych / tory rolkowe
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 40 * 50 * 16 mm |
Ocynkowane złącze sprzętowe prowadnicy rolkowej Złącze metalowe prowadnicy rolkowej ISO9001
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 60 * 50 * 12 mm |
Galvinized Joints Roller Track Hardware Niestandardowy rozmiar do przechowywania w przemyśle
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

