Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ tube connectors for lean pipe ] mecz 413 produkty.
Aluminiowe złącze rurki chudej do podłączenia piaskowania rurki 28 mm
| Rodzaj: | Typ złącza zewnętrznego 45 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
HJ-1 Elektroforez Czarny złącze dla 28 mm chude rurki
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | DY128 joints for od28mm lean tube |
| Numer modelu: | złącza do chudej rurki o średnicy 28 mm |
Dostawa fabryczna HJ-17 Złącze SPHC do rur Lean / Rur elastycznych / Rur Lean
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
Duża gumowa stopka DY-04 do rur Lean Pipe
| Materiał: | guma + metal |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża gumowa stopa |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DY-05 SMall Rubber Foot For Lean Pipe Tubes
| Materiał: | guma + metal |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Mała gumowa stopa |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Stopa antypoślizgowa DY-06 do rur Lean Pipe do stołów warsztatowych
| Materiał: | guma + metal |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Stopa przeciw pośływaniu |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
HJ-18 Węglowy Zestaw Złącza Łącznik Łącznik Łącznik Łącznik Metalowy dla 28 mm Łącznik Łącznik
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Sześciokąt |
HJ-3 OD28mm czarny łącznik i metalowe złącza dla łączów
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Dostosowane wsparcie: | OEM |
Sprzączka blokująca do rur Lean Pipe DY-20
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uchwyt na etykiety |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Płytka kierownicza DY-33 do przewodów rurowych
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uchwyt na etykiety |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |

