Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ tube connectors for lean pipe ] mecz 413 produkty.
Złącze H-3 2.3mm do rur Lean z chromowaniem
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Grubość: | 2,3 mm |
Złącza rur smukłych SPHC o grubości 2,3 mm, czarne, do elektroforezy, odporne na rdzę
| Rodzaj: | KLAPKA RURY |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
Złącze rury aluminiowej DYJ28-B01D do rur typu Lean Pipe, obrotowe wewnętrzne
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYJ19-A09D 45° Podwójne boczne złącza rur aluminiowych łącznik rurowy OD19 mm Bezpieczeństwo przemysłowe
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYJ28-B09 45 Inner Type Aluminum Tube Connector for Lean System
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
Gorąco sprzedawany łącznik metalowy łączony z rurami
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | DIYA |
| Numer modelu: | HJ-12 |
HJ-22 Wysokiej jakości łącznik rury stalowej i metalowej
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Sześciokąt |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| nazwa: | DY28-07A Ogólna rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 400g/m |
DY-17 Slide Low Connector
| Materiał: | CS |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Lute Rure Slajd Low Connector |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Gorąca sprzedaż łącznik HJ-6 do rurociągów żelazowych 28 mm łącznik do rurociągów metalowych
| Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
|---|---|
| Sprawozdanie z badania maszyny: | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |

