Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 438 produkty.
Średnica 28mm Lean Pipe, biały kolor PE powlekane stalowe rury do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
HJ-9 Powder Coated 28mm Lean Pipe Connector dla wózków przemysłowych
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | prostokąt |
| Połączenie: | spawanie |
Wysokiej jakości chromowany łącznik HJ-11 do rurki Lean o średnicy 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 220 g |
OD 28mm Kolorowe PE powlekane stalowe rury / rury do elastycznego stołu montażowego
| Materiał: | stali |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Wysokiej jakości OD 28mm PE/ABS powlekane rury obniżające dla stołu roboczego w fabryce
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
HJ-18 Węglowy Zestaw Złącza Łącznik Łącznik Łącznik Łącznik Metalowy dla 28 mm Łącznik Łącznik
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Sześciokąt |
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
China Przemysł Wymiar 28 mm PE grubość rury 2,0 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
Specjalistyczny wymiar 28mm PE powłoka powleczona Lean Pipe Goblin Pipe Lean Kaizen Pipe
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
HJ-1 Czarny elektroplacowany srebrny chromowany łącznik łącznik
| Nazwa produktu: | Chude złącze rurowe/metalowe złącza |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |

