Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 471 produkty.
Specjalistyczny wymiar 28mm PE powłoka powleczona Lean Pipe Goblin Pipe Lean Kaizen Pipe
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
HJ-1 Czarny elektroplacowany srebrny chromowany łącznik łącznik
| Nazwa produktu: | Chude złącze rurowe/metalowe złącza |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
HJ-5 Łańcuchowy półka Łokciowy półka Łańcuchowy przewód łącza łącza łącza łącza
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Rury z PE powlekane rury do ciężkich zadań stojak pracy ławki ręcznego wózka montażu rury z połączenia
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
Zamówione ESD ABS pokryte rurami Plast pokryty stali Lean Pipe / Tube For Rack System
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint dla półek o lekkiej masie rury
| Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
|---|---|
| Sprawozdanie z badania maszyny: | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
DY-17 Slide Low Connector
| Materiał: | CS |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Lute Rure Slajd Low Connector |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DY-16 Prowadnica do Rur Systemu Lean - Płaska
| Materiał: | CS |
|---|---|
| Nazwa produktu: | szkiełko na szkiełko z szczupłą rurą |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DY Profil Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminium Alloy Lean Pipe System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
Profil Rurka 28mm 43mm Aluminiowy Stop Lean Pipe For Aluminium Lean Pipes System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |

