Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 471 produkty.
H-14 Czarny łącznik elektroforetyczny do rurki Lean Pipe 28mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Grubość: | 2,3 mm |
Złącze rury Lean H-13 28mm Komponent rury Lean do stołu warsztatowego
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Grubość: | 2,3 mm |
HJ-3 Chromowany złącze rury metalowej do OD 28mm Lean Pipe Warehouse Modular System
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Waga: | 264g |
OD 28mm Lean Pipe With Connector Flexible Pipe Lean Tube
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
HJ-5 czarny elektroforez 28mm łącza rury chude
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | HJ-5 |
| Nazwa handlowa: | DIYA |
Plastikowa klamra biurkowa do rury Lean Pipe o średnicy zewnętrznej 28mm i płyty wspornikowej linii produkcyjnej
| Tworzywo: | Plastikowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | rozdzielacz rur chudych |
OD 28mm Lean Pipe Accessory Lean Tube End Cap Aluminium Round Tubing Metal Plug
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYJ28-B04 Basic Lean Pipe Connection Joint for 28mm Lean Pipe Connection
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
DYE28-2817 Złącze kątowe rury stalowej aluminiowej OD 28 mm
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Connection: | female and male |
OD 28mm Lean Pipe Fittings Functional Special Hinge
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |

