Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 474 produkty.
DYJ43-A15 Gorąca sprzedaż Aluminiowy przewód łącznik Aluminiowy stop stopu 90 stopni dla OD 43mm Aluminiowy przewód
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Przemysłowy wózek transportowy typu Heavy Duty Handpush Tote Cart White
| certification: | ISO9001 |
|---|---|
| Użycie: | warsztaty, logistyczne |
| Średnica rury: | 28 mm |
Osłona stopy z tworzywa sztucznego DY-03
| Materiał: | plastik (pp) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | plastikowa pokrywa stóp |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Własny posiadacz etykiety DY-35
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uchwyt na etykiety |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Rozdzielacz przewodów DY-25
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uchwyt na etykiety |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DY-32 Siedzenie do mocowania broni elektrycznej
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Elektryczne siedzenie mocujące pistolet |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Metalowy łącznik do rur, wspornik do spawania na zimno, odporny na rdzę
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
Precyzyjny aluminiowy łącznik do rur do utleniania
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
M6*20 Złącze obracające się ze śrubą i orzechem z aluminiowymi łącznikami rurowymi
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Recykling metalu Stalowy zacisk rurowy Błyszcząca powierzchnia Długa żywotność
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |

