Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 474 produkty.
Walcowana na zimno rura stalowa powlekana plastikiem Średnica 28 mm Niestandardowy kolor do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Anti Static ESD Lean Tube Szary Kolor Duża ładowność Łatwa instalacja
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Rury stalowe konstrukcyjne PE Kolor niebieski Duża ładowność Łatwa instalacja
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Okrągła powłoka ze stalowej rury, dopasowany rozmiar rury ze stali polietylenowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Aluminiowa rura ze stopu aluminium T Rama do montażu elementów przemysłowych
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Techinc: | Walcowane na zimno |
Małe wewnętrzne złącze rurowe ADC12 ze stopu aluminium 90 ° do systemu rur
| Rodzaj: | Złącze wewnętrzne 90 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Plastikowa powłoka Lean Tube Antykrdzewny okrągły kształt Wielkość klienta do dekoracji
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Logistycznie powlekany tworzywem stalowym Rury stalowe / żelazne z normą GB
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Anti Corrossion Lean Tube Coated White / Yellow Color Stabilna struktura
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Strukturalne rury antystatyczne, okrągły kształt Rury z powłoką PE przyjazne dla środowiska
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |

