Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum lean pipe for shelving ] mecz 63 produkty.
Professional Orange Lean Pipe Colded Roll Bar PE / ABS Powlekany normą ISO
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | PE powlekany |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Przemysłowa chuda rura powlekana PE, walcowana na zimno o grubości 0,8 - 2,0 mm ISO9001
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
6063 Aluminiowa jednoczęściowa podstawa z powierzchnią piaszczeniową dla trzeciej generacji
| Nazwa produktu: | Jednoczęściowa podstawa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063 |
| Kolor: | Srebrny |
Zestaw mocujący z aluminium 6063 trzeciej generacji z powierzchnią piaszczeniową do osprzętu rurowego
| Tworzywo: | 6063 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie |
Cylindryczny profil rurowy ze stopu aluminium OD 43 mm / Regały magazynowe Lean Pipe
| materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| powierzchni: | piaskowanie |
| aplikacji: | system regałów do przechowywania |
Elastyczna, chuda rura powlekana ABS 28 mm do półek montażowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Elastyczna powlekana stalowa rura chuda do montażu półek warsztatowych
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
Biały przemysłowy stojak na rury, systemy do przechowywania rur warsztatowych z Lean Pipe
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Średnica: | 28 mm |
| materiał: | chuda rura, prowadnica rolkowa |
Powlekana półfabrykatem FIFO Trwała żółta pochylnia Ruszt na paletach
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Średnica: | 28 mm |
| materiał: | chuda rura, prowadnica rolkowa |
Recykling metalowych łączników rurowych Ściągacz, 6-fazowe ocynkowane łączniki rur narożnych
| Kolor: | jasny powlekany chrom lub ocynkowany |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |

