Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum lean pipe for shelving ] mecz 63 produkty.
Walcowanie na zimno Kolorowe Lean Tube Średnica 28 mm Bar 0,8 - 2,0 mm Grubość
| Nazwa produktu: | chuda rura |
|---|---|
| materiał: | stal Q195 |
| powierzchni: | PE powlekany |
Kolorowe Lean Tube PE powlekane średnica 28 mm Bar dla przemysłu ISO 9001 wymienionych
| Nazwa produktu: | chuda rura |
|---|---|
| materiał: | stal Q195 |
| powierzchni: | PE powlekany |
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 1,7 mm |
Anti Static Lean Tube okrągły kształt 1000 kg ładowności dla półek Lean Warehouse
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Okrągła chuda rura Złącze do elektroforezy Crossover
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
HJ-5 Galwaniczne złącze chudej rurki kątowej Cztery końce do poziomego połączenia stojaka
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
Oksydowany piaskowany profil aluminiowy Lean Tube Średnica 28 mm Grubość 1,7 mm
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
Anodowany profil aluminiowy Lean Tube 4000 mm Długość 1,7 mm Grubość
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
Anodowanie Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar do montażu Workbench
| materiał: | Aluminiowe |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000 mm |
Lean Tube z powłoką ABS z ocynkowaną rurą stalową OD 28MM dla przemysłu
| materiał: | Q195 stal ocynkowana |
|---|---|
| powierzchni: | Powłoka ABS |
| Technic: | Walcowane na zimno |

