Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ aluminum lean pipe for shelving ] mecz 63 produkty.
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| nazwa: | DY28-07A Ogólna rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 300 g/m |
Profil Rurka 28mm 43mm Aluminiowy Stop Lean Pipe For Aluminium Lean Pipes System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
Warsztaty, wózki antystatyczne, rury chude, półki złożone z rur, wózek montażowy
| Użycie: | Przemysłowe |
|---|---|
| Materiał: | Chuda rura |
| koło: | Na cztery koła |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint dla półek o lekkiej masie rury
| Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
|---|---|
| Sprawozdanie z badania maszyny: | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
Q195 Stalowa ocynkowana, powlekana ABS chuda rura kolorowa do systemu rur
| materiał: | Q195 stal ocynkowana |
|---|---|
| powierzchni: | Powłoka ABS |
| Technic: | Walcowane na zimno |
28-milimetrowe urządzenie do prowadnic rolkowych Przesuwne urządzenie do zaciskania rur chudych
| Nazwa handlowa: | DIYA |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Hurtowa prowadnica rolkowa ze stopu aluminium z plastikowym kółkiem rolkowym |
| kolor koła: | Czarny biały i żółty |
HJ-17 28mm Lean Pipe Connector do podłączenia ziemi
| Numer modelu: | HJ-17 |
|---|---|
| Techniki: | Odlew |
| Kształt: | Równy |
ISO9001 1,7 mm GB Standardowa rura ze stopu aluminium do systemu rolkowego
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | powlekane tworzywem sztucznym |
Zużycie - Odporne na metalowy kolor podstawy rury Jasne dla półek magazynowych z odchylanymi rurami
| Średnica: | 28 mm |
|---|---|
| materiał: | Stal i metal |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Anodowana piaskowana nachylona rura ze stopu aluminium 530g - 1200g Waga Łatwa konstrukcja
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: |

