Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ black lean pipe joint ] mecz 175 produkty.
Chromowany system łączenia rur System Metal Materiał Mały rozmiar Prosty montaż OEM
| Kolor: | jasny pokryty chome |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Wysokiej jakości łączniki do układu stojaków rurowych metalowych 90 kątów
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Heksagony |
Kolorowe urządzenie do rur o długości 4 metrów Długość prasowania na zimno / walcowanie
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Materiały do wyposażenia przemysłowego Lean Tube Do stołu roboczego ESD / stołu roboczego
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Kolorowa rurka Lean Tube powlekana PE 0,8 - 2,0 mm grubość połączona ze złączami
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | Powlekany PE |
| Technic: | Walcowane na zimno |
OD28mm Elektroforoza czarna łącza i złącza do łączy
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Heksagony |
Anti Corrossion Flexible Tube Lean Pipe 28mm Dia SPCC-HR + PE Materiał
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Dostawa fabryczna HJ-17 Złącze SPHC do rur Lean / Rur elastycznych / Rur Lean
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
28mm Lean Pipe Black Electrophoresis Metal Joint For DY HJ-2 grubość 2,3 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 220 g |
DY HJ-1 PIPE LINKAGE COMPONENT LEAN PIPE CONNECTOR JOINTS
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 130g |

