Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ metal tube lean pipe ] mecz 187 produkty.
HJ-3 OD28mm czarny łącznik i metalowe złącza dla łączów
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Dostosowane wsparcie: | OEM |
Złącze metalowe do układu półki rurowej
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Połączenie: | Kobieta |
HJ-15 Złącza rurowe chromowane metalowe do układu stożkowego rurowych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 220 g |
Anti Corrossion Flexible Tube Lean Pipe 28mm Dia SPCC-HR + PE Materiał
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Wysokiej jakości aluminiowe rury elastyczne rury metalowe do stołu roboczego
| Packaging Details: | 10pcs are bundled together in one piece with woven bag, and the two ends are wrapped with film protection. |
|---|---|
| Delivery Time: | 12-18 work days |
| : |
Aiti Static Żelazo Metalowy system łączenia rur między kółkiem i Lean Pipe
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Czarny przewód rurowy do elektroforezy między rurką a rurą pochyłą
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
DYJ28-A01 Wieloprzełączone złącza rurowe metalowe typu zewnętrznego do piaszczeniowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |

