Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ metal tube lean pipe ] mecz 187 produkty.
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 750g/m |
Elastyczna powlekana stalowa rura chuda do montażu półek warsztatowych
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
Złącza do rur ze stali o grubości 0,8 - 2,0 mm z grubym, dostosowywanym do ściany stylem
| materiał: | Metalu |
|---|---|
| rozmiar: | dla suchej rurki |
| OEM: | zaakceptować |
Średnica 28 mm Walcowana na zimno chuda rura do systemu regałów logistycznych
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |
ANSI Chromowane złącze Lean Tube Tłoczenie metalowych połączeń
| Nazwa produktu: | chromowane złącze rurowe chudego |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | chromowany |
| Materiał: | STAL |
Chromowane metalowe złącza rurowe, system dopasowania rur do produktów Lean Pipe
| Kolor: | jasny pokryty chome |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Galwanizowane rury stalowe, metalowe łączniki rurkowe do szyny ślizgowej
| Kolor: | jasny powlekany chrom lub ocynkowany |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Grubość 2,0 mm Średnica 28 mm Chuda rura do elastycznego stołu roboczego do montażu
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
28 mm Łagodne rury PE / ABS powlekane rury stalowe Metal Flexible Tube For Workbench
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Średnica OD28mm Okrągłe połączenia rur metalowych / chromowane galwanicznie złącza rur metalowych
| Nazwa produktu: | chromowane złącze Lean |
|---|---|
| Obróbka powierzchni: | chromeplate |
| materiał: | Stal |

