Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ metal tube lean pipe ] mecz 187 produkty.
Gęstość 2,3 mm HJ-2 Chromem połączony z rurami metalowymi do OD 28 mm Lean Pipe Warehouse Modular System
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Waga: | 220 g |
Żelazne metalowe złącze kątowe Lean Tube HJ-6 do systemu linii produkcyjnej 2,3 mm
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
Zużycie - Odporne na metalowy kolor podstawy rury Jasne dla półek magazynowych z odchylanymi rurami
| Średnica: | 28 mm |
|---|---|
| materiał: | Stal i metal |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
28 Mm Okrągły kształt Metal Lean Tube Srebrny kolor dla przemysłu 4M / 6M długości
| Kolor: | kolor metalu |
|---|---|
| materiał: | stal nierdzewna sus201 / 304 |
| Średnica: | 28 mm |
HJ-5 Galwaniczne złącze chudej rurki kątowej Cztery końce do poziomego połączenia stojaka
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
Elektroforetyczne złącze Lean Tube Złączki rurowe Błyszcząca powierzchnia CE
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
SPHC Grubość 2,3 mm Czarne stalowe łączniki rurowe Elektroforetyczne połączenie Lean Pipe HJ-06
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
Odporność na korozję Lean Złącze rurowe System połączeń rurowych Styl zamocowania
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
HJ-1 Wysokiej jakości metalowe złącze szczelne złącze szczelne
| Nazwa handlowa: | DY |
|---|---|
| Numer modelu: | HJ-1 |
| Sposób instalacji: | Śruba + nakrętka |
Niska cena Fabryka bezpośrednia Gwarantowana jakość
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Heksagony |

