Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ metal tube lean pipe ] mecz 185 produkty.
PE/ABS powlekany rurociąg metalowy z łącznikiem do stołu roboczego fabrycznego
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
HJ-5 Łańcuchowy półka Łokciowy półka Łańcuchowy przewód łącza łącza łącza łącza
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Wyroby z tworzyw sztucznych, w których nie jest zastosowany żelazo, w których nie jest stosowany żelazo
| Materiał: | Stal + PE/ABS + klej topliwy |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Metalowe osprzęty do układów stożkowych rurociągów
| Materiał: | Stopy |
|---|---|
| Rodzaj: | HJ-5 |
| Nazwa handlowa: | DIYA |
Dobrej jakości Czarny podwójny złącze metalowe do szczupłych rur
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Gwarancja: | 1 rok |
HJ-18 Elastyczny złącze powlekany metalicznie Sprzedaż rurociągów złącznych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Sześciokąt |
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
HJ-4 Silna struktura metalowe łącza rur dla 28mm Lean Pipe
| Nazwa produktu: | Chude złącze rurowe/metalowe złącza |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
HJ-1 Czarny elektroplacowany srebrny chromowany łącznik łącznik
| Nazwa produktu: | Chude złącze rurowe/metalowe złącza |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| nazwa: | DY28-07A Ogólna rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 400g/m |

