Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ oem lean pipe ] mecz 304 produkty.
Metalowy łącznik do rur, wspornik do spawania na zimno, odporny na rdzę
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
Recykling metalu Stalowy zacisk rurowy Błyszcząca powierzchnia Długa żywotność
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
Połączony zacisk rury rycynowej Anti Corrosion Easy On Easy Down
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
Kolor czarny Zacisk do mocowania rur Metal / tworzywo sztuczne Certyfikat ISO9001
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
Rury kielichowe Klips Metalowy materiał połączony / spawany Wytrzymały design
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
Uchwyty do rur ze stali rastrowych, obejmy do rur, z wytłoczeniem z blachy stalowej
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
Przemysłowe łączenie metalowych klipsów do rur, zaciski do rur metalowych Easy On Easy Down
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
Zacisk łączący rurę połączoną / spawaną Błyszcząca powierzchnia chroni przed rdzą
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
310 304 Spawana bezszwowa chuda rura ze stali nierdzewnej o średnicy 28 mm Okrągły przekrój
| Powierzchnia: | Powlekany PE |
|---|---|
| technik: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
Średnica 28mm Powlekany Rura Pipe Recycling Prosty montaż do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |

