Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ oem lean pipe ] mecz 304 produkty.
Heavy Duty Nylon 4-calowe obrotowe kółka Prosta konstrukcja do urządzeń Lean Pipe
| materiał: | Poliuretan, Nylon |
|---|---|
| rozmiar: | 2-5 cali |
| Ciężki obowiązek: | ciężki obowiązek |
Rura stalowa pokryta powłoką anty rdzy PE Rozmiar niestandardowy 0,8 - 2,0 mm Grubość koloru kości słoniowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Profesjonalna walcowana na zimno rura ESD Wielokolorowa antystatyczna, długa żywotność
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Logistycznie powlekany tworzywem stalowym Rury stalowe / żelazne z normą GB
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Piaskowanie aluminiowej cienkiej rury do przemysłowego stołu warsztatowego
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa rura, rura stalowa walcowana na zimno z PE
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Złącze antystatyczne Lean Tube Zgrzewane na zimno 2.0mm Grubość ścianki do montażu linii
| połączenia rur metalowych: | złącza i złącza antystatyczna antykorozyjna |
|---|---|
| Nazwa: | Złącze Lean Tube |
| Ściana Gruba: | 0,8-2,0 mm |
Okrągła powłoka ze stalowej rury, dopasowany rozmiar rury ze stali polietylenowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
T - rama szczelinowa Lean Tube Stop aluminium Stop aluminium Anilizer 6005T6 o grubości 2,3 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| Grubość: | 2,3 mm |
Złącze chudej rury 28 mm do montażu antypoślizgowej metalowej podstawy i śrubowego kółka
| Nazwa produktu: | podstawa stopy |
|---|---|
| słowo kluczowe: | Jednoczęściowa stała stopa |
| Materiał: | PP |

