Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ oem lean pipe ] mecz 319 produkty.
Modułowy system rur OD 28mm PE powlekany OEM Design Lean Pipe rack system
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
HJ-1 Czarny elektroplacowany srebrny chromowany łącznik łącznik
| Nazwa produktu: | Chude złącze rurowe/metalowe złącza |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
DY Aluminiowe Stopy Slanowe Rury Przemysłowe
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
DY Profil Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminium Alloy Lean Pipe System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
Połączenie równoległe B DYJ28-A12 Stopy łącza rurowego łącza łącza piaszczeniowego 6065 T6 łącza rurowe
| Nazwa produktu: | Złącze równoległe B DYJ28-A12 Stopy łącza rurowego łącza łącza łącza łącza łącza łącza łącza łącza ł |
|---|---|
| Materiał: | 6065T6 |
| Kolor: | srebra |
DYJ28-A01 Zewnętrzny prosty łącznik złącza rurowego z aluminium
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Gorąca sprzedaż łącznik HJ-6 do rurociągów żelazowych 28 mm łącznik do rurociągów metalowych
| Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
|---|---|
| Sprawozdanie z badania maszyny: | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2024 |
4m Lean Pipe Industrializacja Jednostronna skrzynka materiałowa Stop aluminium
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Producent Rurowiec PE z linią nieczerwonej stali bez szwu Rurowiec 28 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Okrągła rura |
| Kod głowy: | Okrągłe |

