Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ oem lean pipe ] mecz 319 produkty.
19mm cienka rura aluminiowa do systemów Lean DY19-01A Karakuri Aluminiowa Rura Lean Stojak Kaizen
| nazwa: | DY19-01A Rama ogólna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | Sandblasting, Matte |
Roller Waveform Bar Aluminiowa Rura Lean Karakuri Kaizen Stojak do Przechowywania
| Nazwa: | Pasek fali rolkowej |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Krawędź blokująca z aluminium 6063-T5 z matową powierzchnią piaskowaną i długością 4m do systemów rurkowych
| Nazwa: | Aluminiowa krawędź blokująca |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Aluminiowy regał magazynowy Karakuri Kaizen z rur aluminiowych DY28-06A Duplex General Aluminum
| Nazwa: | Aluminiowa krawędź blokująca |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
Aluminiowy stół warsztatowy z chudymi rurami do montażu w warsztacie
| Nazwa produktu: | Stół roboczy i wyposażenie z profili aluminiowych |
|---|---|
| Funkcjonować: | Stół testowo-montażowy |
| Materiał: | Profil aluminiowy |
Okrągła rura powlekana plastikiem zimnowalcowana Lean Rura zewnętrzna 27,8 - 28 mm Średnica zewnętrzna
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Grubość: | 0,8 - 2,0 mm |
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
Łatwo zmontowany łącznik rurowy do układu stojówki rurowej 28 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Heksagony |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
43mm 6063-T5 Aluminium Lean Pipe z matową powierzchnią piaszczeniową i 4m długości dla zastosowań przemysłowych
| nazwa: | DY43-01A Rama ogólna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | Sandblasting, Matte |
Naprawiono podstawy z czarnego metalu walcowane na zimno stalowe dla rurki Lean o średnicy 28 mm ISO9001
| Imię: | Stopa stała metalowa |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| certification: | ISO9001 |
Złącza zaciskowe do rur rolkowych 28 mm do złącza urządzenia przesuwnego Lean Pipe
| Podanie: | tor rolkowy |
|---|---|
| Materiał: | metal i PU |
| Korzyść: | długotrwałe użytkowanie |

