Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ oem lean pipe ] mecz 319 produkty.
HJ-4 Silna struktura metalowe łącza rur dla 28mm Lean Pipe
| Nazwa produktu: | Chude złącze rurowe/metalowe złącza |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
DYJ28-A01 Wieloprzełączone złącza rurowe metalowe typu zewnętrznego do piaszczeniowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
DYJ28-B01 Rozszerzenie połączenia nowej generacji z profilem przemysłowym
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
Chromowane metalowe złącza rurowe, system dopasowania rur do produktów Lean Pipe
| Kolor: | jasny pokryty chome |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Kolorowa, powlekana chuda tuba Antystatyczna, dostosowana wielkość do stołu warsztatowego
| Kolor: | kolorowe takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, ogrodowych i dekoracyjnych |
| Średnica: | 28mm |
Okrągła beżowa rura ze stali nierdzewnej 201 dla przemysłu
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Czarna stalowa elastyczna chuda rura PE powlekana OD 28 mm z normą ISO9001
| materiał: | PE + SPCC-HR |
|---|---|
| Nazwa produktu: | elastyczna rura kaizen powlekana pe |
| Kolor: | Czarny |
HJ-5 Galwaniczne złącze chudej rurki kątowej Cztery końce do poziomego połączenia stojaka
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| Materiał: | żelazo i metal |
Zużycie - Odporne na metalowy kolor podstawy rury Jasne dla półek magazynowych z odchylanymi rurami
| Średnica: | 28 mm |
|---|---|
| materiał: | Stal i metal |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 1,7 mm |

