Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pipe rack lean tube connector ] mecz 364 produkty.
T ramy szczelin różnych typów rury 6063-T5 aluminiowe rury chude
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 640g/m |
Aluminiowy stop okrągły, elastyczne rury Aluminiowe rury do stołu roboczego
| Nazwa: | Rama szczeliny T |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 640g/m |
43mm 6063-T5 Aluminium Lean Pipe z matową powierzchnią piaszczeniową i 4m długości dla zastosowań przemysłowych
| nazwa: | DY43-01A Rama ogólna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | Sandblasting, Matte |
DY-09 Stała Metalowa Duża Stopa
| Materiał: | guma + metal |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża gumowa stopa |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Wieloprzełączony zewnętrzny typ łącznika rurowego z aluminium stopu DYJ28-A01
| Materiał: | 6065T6 |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Obsługa powierzchni: | piaskowanie |
DY-41 Włókno przenośne szyny wysokiego przyłącza
| Materiał: | CS |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Lute Rure Slajd Low Connector |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Osłona stopy z tworzywa sztucznego DY-03
| Materiał: | plastik (pp) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | plastikowa pokrywa stóp |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Własny posiadacz etykiety DY-35
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uchwyt na etykiety |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Rozdzielacz przewodów DY-25
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uchwyt na etykiety |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
DY-32 Siedzenie do mocowania broni elektrycznej
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Elektryczne siedzenie mocujące pistolet |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |

