Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pipe rack lean tube connector ] mecz 364 produkty.
Szyna ślizgowa wiatrowa DY-30
| Tworzywo: | 6063T6 |
|---|---|
| Nazwa peoduct: | Szyna slajdów wiatru |
| Aplikacja: | Przemysł |
Ocynkowane złącza rurowe, odporność korozyjna sprzętu Roller Track
| Kolor: | jasny powlekany chrom lub ocynkowany |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Chromowany system łączenia rur System Metal Materiał Mały rozmiar Prosty montaż OEM
| Kolor: | jasny pokryty chome |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
HJ-2 Żelazny metalowy łącznik rurowy do systemu stojaków 28 mm
| Materiał: | Żelazny metal |
|---|---|
| Rozmiar: | dla rury o średnicy chudego 28mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
HJ-17 28mm Lean Pipe Connector do podłączenia ziemi
| Numer modelu: | HJ-17 |
|---|---|
| Techniki: | Odlew |
| Kształt: | Równy |
Professional Manufacturer Carbon Steel Self-tapping Automatic Connector for Aluminum Profile
| Tworzywo: | Stal węglowa |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Aplikacja: | Przemysłowy |
Złącze do rur aluminiowych typu zewnętrznego Złącze wielofunkcyjne DYJ-A01
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Techniki: | Odlewanie, kute |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa tuba Lekki okrągły kształt do półek magazynowych
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Grubościenna, pokryta plastikiem stalowa rura Odporność na korozję Rozmiar niestandardowy
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Złącza rurowe metalowe do piaszczeniowania ADC12 Złącza rurowe Aluminiowe łączniki
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |

