Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pipe rack lean tube connector ] mecz 364 produkty.
DYE28-38 Wysokiej jakości przemysłowe akcesorium do aluminiowych rur, złącze do rur, rolka rowkowa, suwak
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYE28-14 Gasket for OD28mm Lean Aluminum Pipe Divide The Gap
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Materiały do wyposażenia przemysłowego Lean Tube Do stołu roboczego ESD / stołu roboczego
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Rura aluminiowa 6063-T5 do Karakuri Kaizen, o powierzchni matowej piaskowanej i długości 4m, do regału magazynowego
| Nazwa: | Walcówka ze zintegrowanym gniazdem karty |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchni: | piaskowanie, mat |
DY28-06A Rury podwójne o ogólnej ramie z aluminium
| Nazwa: | podwójna rama ogólna |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 875 g/m |
Ramię PC jednoboczne rury szczupłe z aluminium
| Nazwa: | Rama komputera |
|---|---|
| Materiał: | 6063-T5 |
| PÓŁNOCNY ZACHÓD: | 695 g/m |
DY19-01A Całkowita ramka Aluminiowe Rury Strukturalne Aluminiowe Rury Szybkie Do Stołu Roboczego
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DY-29 Mały samochód z partią wiatru
| Materiał: | Plastikowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | szkiełko na szkiełko z szczupłą rurą |
| Zastosowanie: | PRZEMYSŁ |
Wysokiej jakości regulowane plastikowe nóżki poziomujące do systemu regałów, elementy złączne, cena fabryczna, stal
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
HJ-16 Black Electrophoresis Prolong Lean Pipe Connection Joint Composite Tube System
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Sześciokąt |

