Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 474 produkty.
Metalowy klips do mocowania rur do recyklingu Długa żywotność wózka Lean Pipe
| aplikacji: | zacisk do rur i zacisk |
|---|---|
| materiał: | metal lub plastik |
| rozmiar: | dla rurki o średnicy 28 mm |
okrągła szczupła rurka
| Kształt sekcji: | Okrągły |
|---|---|
| Aplikacja: | Stojak warsztatowy/wózka/przepływu |
| Technika: | bezszwowe spawanie |
28 MM Średnica Lean Tube Aluminium Pipe Walcowane na zimno 0,8 - 2,0 mm Grubość
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Technika: | Walcowane na zimno |
Rura stalowa ocynkowana o średnicy zewnętrznej 28 mm Długość 4000 mm dla wyposażenia Lean Factory
| materiał: | Stal |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Rura stalowa ocynkowana |
| rozmiar: | OD 28 mm |
ADC12 Złącze proste ze złączem Lean Tube o średnicy zewnętrznej 28 mm i grubości 1,7 mm
| Rodzaj: | złącze proste |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Aluminiowe złącze rurki chudej do podłączenia piaskowania rurki 28 mm
| Rodzaj: | Typ złącza zewnętrznego 45 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Wysokiej jakości metalowe łączniki rurowe łączniki rurowe do systemu rurowego 28 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Redukcja |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
Łącznik do układu układu rurowego o szerokości 28 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Heksagony |
SUS Aluminiowa chuda rurka Przemysłowy okrągły profil OD 28mm Do stojaka przemysłowego
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Powierzchnia: | podmuch piasku |
Anti Corrossion Flexible Tube Lean Pipe 28mm Dia SPCC-HR + PE Materiał
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |

