Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 474 produkty.
Profil cylindryczny Rura Esd / rura antystatyczna OD 28 mm Do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| powierzchni: | piaskowanie |
28 mm T-formatyczny podwójny łącznik rurowy
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Redukcja |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
Certyfikat CE Bezszwowa rura powlekana PE Lean 28 mm
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28 mm |
Wzmocnić rurę do wytłaczania rurki pochyłej z materiałem aluminiowym o długości 4000 mm
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Technika: | Walcowane na zimno |
Okrągła struktura stabilna Lean Anti Static Stabilna konstrukcja Łatwa instalacja do obsługi urządzeń
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
201 Nierdzewna stal nierdzewna Materiały przemysłowe do stołu roboczego ESD
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
SUS Aluminiowa chuda rura DY28-05A Przemysłowy okrągły profil OD 28 mm Powierzchnia piaskowana
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Powierzchnia: | podmuch żwiru |
Grind Blast Surface Lean Tube Materiał aluminiowy Grubość 1 - 2,0 mm Wysoka precyzja
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Kolor: | drzazga |
Złącze do rur aluminiowych typu zewnętrznego Złącze wielofunkcyjne DYJ-A01
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Techniki: | Odlewanie, kute |
DY28-01A Aluminiowy okrągły profil antystatyczny z łatwym montażem
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminiowe |
| powierzchni: | piaskowanie |

