Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 474 produkty.
Lekkie złącze typu Lean Tube Custom Color Średnica 28 mm z odlewem
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Łączniki do rur ze stali nierdzewnej, trójfazowe złączki do rur ze stali czarnej OEM
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Profesjonalne nierdzewne łączniki do rur metalowych Czarny kolor Anti Corrossion
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
28 mm rurociąg ze stali nierdzewnej do rurociągów stołu roboczego
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
Anti Corrossion Lean Tube Connector Żelazny Metal Czarny Kolor Czterofazowy
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Złącza do rur elektroforetycznych z czarnego metalu, złącze do żeńskich rur
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Złącza rurowe metalowe Złącza strukturalne rurowe dla rury chudej
| Masę (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny: | Zapewnione |
Wysokiej jakości łącznik rurowy do rurociągów
| Techniki: | Galwanizować |
|---|---|
| Kształt: | Okrągłe |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
Łącznik Lean Tube o grubości 2,3 mm / łączniki rurowe ze stali czarnej do systemu szaf o wysokości 28 mm
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
Średnica 28 mm Walcowana na zimno chuda rura do systemu regałów logistycznych
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | Pokryty tworzywem PE |

