Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ 28mm lean pipe ] mecz 474 produkty.
Antykwara Stalowa rura powlekana plastikiem Stabilna konstrukcja Grubość 2,0 mm
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Hand Pushed Tote Cart Aluminiowy profil Cold Spawane rury 28 mm średnicy
| Budowa: | profil aluminiowy |
|---|---|
| aplikacji: | Wózek na tote i przewróć wózek |
| ręka pchnięta: | w warsztatach na części narzędzi |
Rura stalowa powleczona tworzywem sztucznym PE Powlekana kolorem czerwonym 4 metry długości
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Wielokolorowa powlekana stalowa rura ze stali Błyszcząca powierzchnia o okrągłym kształcie do dekoracji
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Profesjonalna powłoka stalowa z powłoką antykorozyjną. Piękna obudowa
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Wózek do wózków rurowych Koła z poliuretanu, kółka antystatyczne do maszyn logistycznych
| materiał: | Poliuretan, Nylon |
|---|---|
| rozmiar: | 2-5 cali |
| Ciężki obowiązek: | ciężki obowiązek |
Antykorozyjna, powlekana plastikiem stalowa rura o dużej ładowności Łatwa instalacja
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Antystatyczne kółka przemysłowe 2 - 5 cali dla wózka do transportu rur logistycznych
| materiał: | Poliuretan, Nylon |
|---|---|
| rozmiar: | 2-5 cali |
| Ciężki obowiązek: | ciężki obowiązek |
Anodowanie Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminiowa rama
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Długość: | 4000 mm |
DYE28-04 Strengthen Vertical Positioner Erg Tapping Collet Strengthen Located Clasp
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |

