Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ industrial pipe racking system shelf ] mecz 79 produkty.
Złącze do rur aluminiowych typu zewnętrznego Złącze wielofunkcyjne DYJ-A01
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Techniki: | Odlewanie, kute |
Magazynowy regał przesuwny z półkami, szyną przepływową, plastikowymi kołami, rolkowym torem transportowym, nośność 50kg
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Nowy produkt 2023 |
| Warunki: | Nowy |
28 mm Łącznik do układania rury, półka do układania rury
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Heksagony |
| Miejsce pochodzenia: | NINGBO, CHINY |
Work Table Plastikowa rolka Track Dostosowana długość Antykorozyjna do dekoracji
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Kolorowa, powlekana plastikiem stalowa tuba Lekki okrągły kształt do półek magazynowych
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Grubościenna, pokryta plastikiem stalowa rura Odporność na korozję Rozmiar niestandardowy
| Kolor: | kolorowy, taki jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski .. |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rur konstrukcyjnych, rur ogrodowych i do dekoracji |
| Średnica: | 28mm |
Anti Static Metal Lean Tube Złącze Spawane na zimno Certyfikat ISO9001
| złącza rur metalowych: | złącza i złącza antystatyczne antyrdzewne |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| procesja: | Spawane na zimno |
Anodowany profil aluminiowy Lean Tube 4000 mm Długość 1,7 mm Grubość
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
Oksydowany piaskowany profil aluminiowy Lean Tube Średnica 28 mm Grubość 1,7 mm
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
Lean Pipes Aluminium Work Bench Anti Static do warsztatu przemysłowego
| Nazwa: | Aluminiowy stół roboczy i wyposażenie |
|---|---|
| Funkcja: | stół testowy i montażowy |
| materiał: | profil aluminiowy i chuda rura |

