Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ industrial pipe racking system shelf ] mecz 78 produkty.
Modułowy system przemysłowy Lean Pipe Racking System Półka
| Product name: | Industrial Lean Pipe Racking System |
|---|---|
| Material: | roller track+lean pipe+joints+foot |
| Size: | Customized |
Biały przemysłowy stojak na rury, systemy do przechowywania rur warsztatowych z Lean Pipe
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Średnica: | 28 mm |
| materiał: | chuda rura, prowadnica rolkowa |
Piaskowanie chudego aluminiowego złącza rurowego do montażu systemu regałów rurowych
| Rodzaj: | Typ zewnętrzny z wieloma złączami |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Powlekana półfabrykatem FIFO Trwała żółta pochylnia Ruszt na paletach
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Średnica: | 28 mm |
| materiał: | chuda rura, prowadnica rolkowa |
Zamówione ESD ABS pokryte rurami Plast pokryty stali Lean Pipe / Tube For Rack System
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
Modułowy system rur OD 28mm PE powlekany OEM Design Lean Pipe rack system
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Dostosowanie stojaka do rur chudych powlekanych tworzywem sztucznym do zastosowań przemysłowych
| Place of Origin: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Model Number: | customersize |
Piaskowanie metalowych łączników rurowych / łącznik rurowy ADC12 ze stopu aluminium
| Rodzaj: | Wolne złącze Typ wewnętrzny 180 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
HJ-4 Szybki zacisk rurowy Łokieć Krzyż Słodki Metal Szybki zacisk rurowy Materiał Złącze półki
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Połączenie: | Zamek |
Przemysłowa szyna rolkowa z tworzywa ABS Koła z tworzywa sztucznego do systemu regałów półkowych w magazynach
| Numer modelu: | DY-4433 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rodzaj: | Standardowe pełne koła |

