Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ industrial pipe racking system shelf ] mecz 78 produkty.
Elastyczna, chuda rura powlekana ABS 28 mm do półek montażowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Rama ze stopu aluminium Sprzęt rolkowy z 4 rolkami z tworzywa sztucznego
| Nazwa handlowa: | DIYA |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Hurtowa szyna rolkowa ze stopu aluminium z rolką z tworzywa sztucznego |
| Kolor kół: | Czarny Biały i Żółty |
Wysokiej jakości rurka z stali nierdzewnej o długości 28 mm do stołu roboczego i rurka do stołu roboczego
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Numer modelu: | Diya |
Weled Steel Lean Tube walcowana na zimno z powłoką PE ESD Black Color
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
ISO9001 Colourful Lean Tube Q195 Taśma stalowa walcowana na zimno z powłoką PE
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Wyroby, w których wprowadzono do obrotu produkty pochodzące z innych państw członkowskich
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Typ marketingu: | Nowy produkt 2025 |
| Stan: | Nowy |
Rolki do drzwi przesuwnych w kolorze białym Materiał ramy ze stali ocynkowanej
| Kolor rolki: | biały |
|---|---|
| Imię: | tor rolkowy |
| metal ramy,: | Stal |
Okrągła rura chuda o grubości 2,0 mm, powlekana pe, ciągniona na zimno
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Europejski standardowy profil aluminiowy 4040 8020 3030 2040 V Profil aluminiowy szczelinowy
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
ADC12 Złącze proste ze złączem Lean Tube o średnicy zewnętrznej 28 mm i grubości 1,7 mm
| Rodzaj: | złącze proste |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |

