Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ industrial pipe racking system shelf ] mecz 78 produkty.
Aluminiowy element łączący Acd 12 ze stopu aluminium Piaskowanie powierzchni
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Okucia do rur aluminiowych do precyzyjnego utleniania 28 mm
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Aluminiowe złącze rurki chudej do podłączenia piaskowania rurki 28 mm
| Rodzaj: | Typ złącza zewnętrznego 45 ° |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
43mm złącze szczupłej rury do piaskowania ze stopu aluminium
| Rodzaj: | Typ zewnętrzny z wieloma złączami |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Anodowanie Od28mm Thinckness 1.7mm T Slot Aluminiowa rama
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Długość: | 4000 mm |
Testowanie / montaż Aluminiowy profil Workbench Anti-Rust Simple Design
| Nazwa: | Stół roboczy z aluminium i wyposażenie |
|---|---|
| Funkcja: | tabela testowa i montażowa |
| materiał: | profil aluminiowy |
Aluminiowa platforma do ciągnięcia ręcznego wózka ze stali do magazynu
| Budowa: | Profil aluminiowy |
|---|---|
| Podanie: | Wózek na drobiazgi i wózek do przewracania |
| ręcznie pchnięty: | w warsztacie części narzędzi |
Grubość 2,0 mm Średnica 28 mm Chuda rura do elastycznego stołu roboczego do montażu
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |

