Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube pipe rack systems ] mecz 496 produkty.
HJ-1 Wysokiej jakości metalowe złącze szczelne złącze szczelne
| Nazwa handlowa: | DY |
|---|---|
| Numer modelu: | HJ-1 |
| Sposób instalacji: | Śruba + nakrętka |
HJ-17 28mm Lean Pipe Connector do podłączenia ziemi
| Numer modelu: | HJ-17 |
|---|---|
| Techniki: | Odlew |
| Kształt: | Równy |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 640g/m |
Dobrej jakości Czarny podwójny złącze metalowe do szczupłych rur
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa handlowa: | DIya |
Cylindryczny profil rurowy ze stopu aluminium OD 43 mm / Regały magazynowe Lean Pipe
| materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| powierzchni: | piaskowanie |
| aplikacji: | system regałów do przechowywania |
Okucia do rur aluminiowych do precyzyjnego utleniania 28 mm
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Precyzyjny aluminiowy łącznik do rur do utleniania
| Rodzaj: | Element złącza |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Wyroby z tworzyw sztucznych (z wyłączeniem tworzyw sztucznych)
| Tworzywo: | stal |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | odlewnik |
Grubość 1,7 mm Długość 4000 mm Anodowana aluminiowa rura okrągła
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie |
ISO9001 1,7 mm GB Standardowa rura ze stopu aluminium do systemu rolkowego
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Stal i żelazo |
| Powierzchnia: | powlekane tworzywem sztucznym |

