Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube pipe rack systems ] mecz 496 produkty.
Okrągłe Lean Anti Static Pipe, Rura powlekana tworzywem sztucznym z Beautiful Apparence
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Rura stalowa powlekana grubą ścianą z tworzywa sztucznego Duża pojemność ładunkowa do dekoracji
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Okrągła rura powlekana na gorąco, chuda, walcowana na zimno 28 mm do montażu w warsztacie
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
|---|---|
| aplikacji: | Rura konstrukcyjna |
| Technika: | Walcowane na zimno |
Rurka stalowa z powłoką odporną na zanieczyszczenia Elastyczna struktura o błyszczącej powierzchni
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Antykwara Stalowa rura powlekana plastikiem Stabilna konstrukcja Grubość 2,0 mm
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Kolor niebieski / biały Stalowa rura pokryta plastikiem Piękny wygląd do przechowywania półek
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
Antystatyczna stalowa rura powlekana plastikiem Wytrzymała konstrukcja Grubość 2,0 mm
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekane tworzywem |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| nazwa: | DY28-07A Ogólna rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 400g/m |
Podwójna rura Obrotowy Ruchomy Ocynkowany Złącze Aluminiowe Zawias Rury Systemu
| Technika: | odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Rura stalowa pokryta powłoką anty rdzy PE Rozmiar niestandardowy 0,8 - 2,0 mm Grubość koloru kości słoniowej
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |

