Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ lean tube pipe rack systems ] mecz 496 produkty.
Strukturalna struktura odporna na ESD Tube, odporna na zużycie - odporna na zimno stalowa rura
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
DYJ28-B01D Wieloprzełączone łączniki rurowe typu wewnętrznego obracającego się łączniki rurowe metalowe
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
DYJ28-A08 Złącza równoległego przedłużenia do rur metalowych do piaskowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
DYJ28-A01 Wieloprzełączone złącza rurowe metalowe typu zewnętrznego do piaszczeniowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
DYJ28-B01 Rozszerzenie połączenia nowej generacji z profilem przemysłowym
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| nazwa: | DY28-07A Ogólna rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 300 g/m |
Rdza dowód Rura stalowa pokryta plastikiem Okrągły kształt Elastyczna struktura na stół biurowy
| Kolor: | kolorowe, takie jak biały, kość słoniowa, czarny, niebieski ... |
|---|---|
| majsterkowanie: | Do rury konstrukcyjnej, rury ogrodowej i do dekoracji |
| Średnica: | 28 mm |
DYJ28-A01 Zewnętrzny prosty łącznik złącza rurowego z aluminium
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
DYJ28-A19 Usługi związane z obróbką cięcia rur aluminiowych anodowanych stopu chudego
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYJ28-B07 Aluminium Tubing Connector Lean Pipe Joint Fastener Kit 45° Double Tube Built-in Joint
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |

