Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ metal pipe joints ] mecz 196 produkty.
HJ-4 Silna struktura metalowe łącza rur dla 28mm Lean Pipe
| Nazwa produktu: | Chude złącze rurowe/metalowe złącza |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Gęstość: | 2,3 mm |
Metal Galvinized Roller Track Elementy złączne Żółty kolor do systemu Rack Rack
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Solidna konstrukcja Stalowe złącza rurowe / Stojak rurowy o stabilnej konstrukcji
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
DYJ19-A15 Metalowe złączki rurowe dwukierunkowe okrągłe kolano 90 stopni aluminiowe złącze rury Złącze rury
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Złącza do blachy walcowane na zimno Stalowy wspornik złącza do montażu Kolor niebieski biały
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 41 * 40 * 35 mm |
System regałów Łączniki szyn ślizgowych / tory rolkowe
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 40 * 50 * 16 mm |
Ocynkowane złącze sprzętowe prowadnicy rolkowej Złącze metalowe prowadnicy rolkowej ISO9001
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 60 * 50 * 12 mm |
Końcowe złącze rolkowe Sprzęt torowy Stal walcowana na zimno Ocynkowana obróbka powierzchni
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 60 * 50 * 12 mm |
DYJ28-A21 Akcesorium funkcyjne do łączenia rur aluminiowych trzeciej generacji
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Złącza z blachy ocynkowanej, sprzęt do prowadnic antyrdzewnych
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

