Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ metal pipe joints ] mecz 196 produkty.
HJ-18 Elastyczny złącze powlekany metalicznie Sprzedaż rurociągów złącznych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Sześciokąt |
Rozstawy blachowe z prowadnicami rolkowymi, złączki do rur metalowych Klient w rozmiarach spajanych na zimno
| aplikacji: | tor rolkowy |
|---|---|
| materiał: | metal i PU |
| Zaletą: | długotrwałe użytkowanie |
Złącza do rur elektroforetycznych z czarnego metalu, złącze do żeńskich rur
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Anti Static Metal Lean Tube Złącze Spawane na zimno Certyfikat ISO9001
| złącza rur metalowych: | złącza i złącza antystatyczne antyrdzewne |
|---|---|
| certification: | ISO9001 |
| procesja: | Spawane na zimno |
Profesjonalne nierdzewne łączniki do rur metalowych Czarny kolor Anti Corrossion
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Łączniki do rur ze stali nierdzewnej, trójfazowe złączki do rur ze stali czarnej OEM
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Anti Corrossion Lean Tube Connector Żelazny Metal Czarny Kolor Czterofazowy
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Żelazo-metalowe łączniki rur / tory rolkowe Odporność sprzętu na korozję
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Styl: | zapiąć |
| MATERIAŁ: | żelazo i metal |
Złącza do rur ze stali o grubości 0,8 - 2,0 mm z grubym, dostosowywanym do ściany stylem
| materiał: | Metalu |
|---|---|
| rozmiar: | dla suchej rurki |
| OEM: | zaakceptować |
Solidny system montażu rur / metalowych rur Długa żywotność
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |

