Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ metal pipe joints ] mecz 196 produkty.
DYJ28-B01D Wieloprzełączone łączniki rurowe typu wewnętrznego obracającego się łączniki rurowe metalowe
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
Chrome Lean Pipe Connector ESD Pipe Joint Lean System Accessories for Workbench and Trolley Cart
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Tworzywo: | SPHC |
| Waga: | 300G |
DYJ28-A01 Wieloprzełączone złącza rurowe metalowe typu zewnętrznego do piaszczeniowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
Złóż łącznik linowy łącznika prowadnicowego Metal / PU Material Customers Size
| aplikacji: | tor rolkowy |
|---|---|
| materiał: | metal i PU |
| Zaletą: | długotrwałe użytkowanie |
DYJ28-B15 Piaskowanie Złącza rur metalowych / Złącze rurowe ADC12 ze stopu aluminium
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu: | Produkty zwykłe |
DY HJ-3 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 300g |
DY HJ-6 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 90g |
DY HJ-7 Lean Pipe Joint Set Lean Pipe Connector Metal Joint For 28 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 220 g |
Trwały płaski system prowadnic rolkowych ABS / PP do stojaka do rur 1140g / M
| materiał: | 6005T6 + PP |
|---|---|
| standardowa długość: | 4000 mm |
| Waga: | 1140 g / m |
Niska cena Fabryka bezpośrednia Gwarantowana jakość
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Heksagony |

