Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ metal pipe joints ] mecz 196 produkty.
Przemysłowe połączenia rur metalowych Stal walcowana na zimno na tor rolkowy aluminiowy
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 41 * 40 * 35 mm |
Galvinizowane złącza blaszane, złączki do rur ze spawane na zimno metalowe do stołu roboczego
| tor rolkowy: | do przesuwnego systemu rolek |
|---|---|
| materiał: | metalowa prowadnica i rolka PU |
| rozmiar: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
DYJ28-A08 Złącza równoległego przedłużenia do rur metalowych do piaskowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
HJ-14 Chroming Plating Round Metal Pipe Joints/connectors/tube Connector 3 Way for Lean Pipe System Assembly Line
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
Aiti Static Żelazo Metalowy system łączenia rur między kółkiem i Lean Pipe
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
System połączeń rurowych System ślizgowy Łącznik rolkowy 40 * 50 * 16 mm
| materiał: | stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Kolor: | niebiesko biały |
| rozmiar: | 40 * 50 * 16 mm |
Chromowane metalowe złącza rurowe, system dopasowania rur do produktów Lean Pipe
| Kolor: | jasny pokryty chome |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Gorąco sprzedawany łącznik metalowy łącznik rurowy o średnicy 28 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
HJ-15 Złącza rurowe chromowane metalowe do układu stożkowego rurowych
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
HJ-12 Galwanizowane ustawialne kątem metalowe rury połączenie w dla PE powlekany system półki rurowej 28OD rury
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |

