Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ metal tube lean pipe ] mecz 189 produkty.
DYJ28-B01D Wieloprzełączone łączniki rurowe typu wewnętrznego obracającego się łączniki rurowe metalowe
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
Elastyczna, chuda rura powlekana ABS 28 mm do półek montażowych
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Łącznik Lean Tube o grubości 2,3 mm / łączniki rurowe ze stali czarnej do systemu szaf o wysokości 28 mm
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| styl: | przymocować |
| materiał: | żelazo i metal |
Złącze 4-fazowe Lean Tube Ocynkowane Metalowe zamki / klamry Certyfikacja ISO9001
| Kolor: | jasny powlekany chrom lub ocynkowany |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Złącza rurowe metalowe Złącza strukturalne rurowe dla rury chudej
| Masę (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Inspekcja wychodząca wideo: | Zapewnione |
| Sprawozdanie z badania maszyny: | Zapewnione |
Okrągła rura chuda o grubości 2,0 mm, powlekana pe, ciągniona na zimno
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
|---|---|
| Kształt przekroju: | okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 28mm |
Wyposażenie fabryczne 28 mm średnicy
| Materiał: | q235 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Chuda rura |
| Zastosowanie: | Stojak warsztatowy/wózka/przepływu |
Silna twardość, wytrzymałość na uderzenia i zużycie, plastikowa wtyczka rury do pokrycia końca rury
| Tworzywo: | Plastikowy |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Diya |
| Nazwa produktu: | rozdzielacz rur chudych |
Jasno powlekana Chromowana złączka rurowa Chromowana Odporność na korozję Solidna konstrukcja
| Kolor: | jasny powlekany chrom lub ocynkowany |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |
Rury stalowe przeciwrdzewne z chomika, złączki do rur żeńskich Solidna konstrukcja
| Kolor: | jasny pokryty chome |
|---|---|
| styl: | 2,3,4,5,6 fazy |
| materiał: | żelazo i metal |

