Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ metal tube lean pipe ] mecz 187 produkty.
28mm Lean Pipe Black Electrophoresis Metal Joint For DY HJ-2 grubość 2,3 mm
| Nazwa produktu: | Złącze rurowe |
|---|---|
| Materiał: | SPHC |
| Waga: | 220 g |
Złącze chudej rury 28 mm do montażu antypoślizgowej metalowej podstawy i śrubowego kółka
| Nazwa produktu: | podstawa stopy |
|---|---|
| słowo kluczowe: | Jednoczęściowa stała stopa |
| Materiał: | PP |
Złącza do rur elektroforetycznych z czarnego metalu, złącze do żeńskich rur
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Lekkie złącze typu Lean Tube Custom Color Średnica 28 mm z odlewem
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Profesjonalne nierdzewne łączniki do rur metalowych Czarny kolor Anti Corrossion
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Łączniki do rur ze stali nierdzewnej, trójfazowe złączki do rur ze stali czarnej OEM
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Anti Corrossion Lean Tube Connector Żelazny Metal Czarny Kolor Czterofazowy
| materiał: | żelazny metal |
|---|---|
| rozmiar: | dla średnicy rury chudej 28 mm |
| Kolor: | czarny lub potrzeby klienta |
Złącza rurowe metalowe do piaszczeniowania ADC12 Złącza rurowe Aluminiowe łączniki
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
DYJ28-A08 Złącza równoległego przedłużenia do rur metalowych do piaskowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
DYJ28-B01D Wieloprzełączone łączniki rurowe typu wewnętrznego obracającego się łączniki rurowe metalowe
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |

