Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ oem lean pipe ] mecz 319 produkty.
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 640g/m |
Złącza rurowe lub łączniki rurowe łącznik rurowy do stojaka
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Heksagony |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Nazwa: | DY28-04A Rura aluminiowa jednostronna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 590 g/m |
Stal chłodzona na zimno Lean Tube antystatyczna powierzchnia błyszcząca Niestandardowa długość
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Stal i żelazo |
| powierzchni: | powlekany tworzywem sztucznym |
Łącznik do układu układu rurowego o szerokości 28 mm
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Heksagony |
Elastyczny łącznik rury obrobionej metalową łącznik łącznik rury
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Heksagony |
| Gwarancja: | 1 rok |
Wzmocnienie aluminiowych rur stopu chude rury DY28-03A dla wysokiego obciążenia półki stołu roboczego
| Nazwa: | Wzmocnienie rury aluminiowej |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |
HJ-13 Clamp Joint for Modular Structure Coated Pipe Fitting Metal Connector for 28mm Lean Pipe Rack System
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| kod głowy: | Sześciokąt |
HJ-22 Wysokiej jakości łącznik rury stalowej i metalowej
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| Kształt: | Równy |
| Kod głowy: | Sześciokąt |
Rurka aluminiowa o podwójnej stronie DY28-05A 6063 Rurka szczupła ze stopu przemysłowego do systemu Karakuri
| Nazwa: | Dwustronna rura aluminiowa DY28-05A |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Obróbka powierzchniowa: | piaskowanie, mat |

