Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pipe aluminium lean pipes ] mecz 244 produkty.
Gorąca sprzedaż DYJ28-A17 45° Zewnętrzna podstawa obejmująca Aluminiowe złącza do rur typu Lean
| Tworzywo: | ADC12 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Obróbka powierzchniowa: | Sandblasting |
Silna struktura Aluminiowy Profil rury do stojówki i systemu Karakuri
| Miejsce pochodzenia: | Chiny Zhejiang |
|---|---|
| Czas dostawy: | 12-15 dni |
| Kształt: | Okrągłe |
DY28-04A Grubość 1,2 mm Rura ze stopu aluminium Przemysłowa rura aluminiowa o średnicy zewnętrznej 28 mm
| Miejsce pochodzenia: | Zhejiang, Chiny |
|---|---|
| Stop lub nie: | Jest stopem |
| Tolerancja: | ± 1% |
Anodowany profil aluminiowy Lean Tube 4000 mm Długość 1,7 mm Grubość
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
Grubość 1,7 mm Długość 4000 mm Anodowana aluminiowa rura okrągła
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7 mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie |
28 MM Średnica Lean Tube Aluminium Pipe Walcowane na zimno 0,8 - 2,0 mm Grubość
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Technika: | Walcowane na zimno |
Wzmocnić rurę do wytłaczania rurki pochyłej z materiałem aluminiowym o długości 4000 mm
| Standard: | GB, GB/T 9711,2-1999 |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Technika: | Walcowane na zimno |
DY Profil Aluminium Lean Pipe Tube OD 28mm For Aluminium Alloy Lean Pipe System
| Nazwa produktu: | Rura chuda ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wielkość: | 28 mm |
DY11 Przemysłowy OD 28mm Cylindryczny profil Aluminiowa rura / rurka Lean do warsztatu
| standardowe: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| materiał: | Aluminium |
| Grubość: | 1,7 mm |
DYJ28-A01 Wieloprzełączone złącza rurowe metalowe typu zewnętrznego do piaszczeniowania
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |

