Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pipe aluminium lean pipes ] mecz 244 produkty.
Połączenie równoległe B DYJ28-A12 Stopy łącza rurowego łącza łącza piaszczeniowego 6065 T6 łącza rurowe
| Nazwa produktu: | Złącze równoległe B DYJ28-A12 Stopy łącza rurowego łącza łącza łącza łącza łącza łącza łącza łącza ł |
|---|---|
| Materiał: | 6065T6 |
| Kolor: | srebra |
Połącznik przemysłowy nowej generacji do rury lub rury o profilu aluminium
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Rura aluminiowa 19mm anodowana do produkcji linii produkcyjnej systemu regałowego Lean Karakuri
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
DYJ28-C04 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector Outer Type 180 Degree
| Technika: | Odlew |
|---|---|
| kod głowy: | Okrągły |
| Gwarancja: | 1 rok |
Anodujące rurki aluminiowe OD19mm do montażu układu półki rurowej
| Techniki: | Odlew |
|---|---|
| Kod głowy: | Okrągłe |
| Połączenie: | Kobieta i mężczyzna |
Lean Pipes Aluminium Work Bench Anti Static do warsztatu przemysłowego
| Nazwa: | Aluminiowy stół roboczy i wyposażenie |
|---|---|
| Funkcja: | stół testowy i montażowy |
| materiał: | profil aluminiowy i chuda rura |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| nazwa: | DY28-02A Rura aluminiowa w kształcie litery T |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 650g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| nazwa: | DY28-07A Ogólna rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 300 g/m |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| nazwa: | DY28-03A Wzmacniająca rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 580g/m |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| nazwa: | DY28-07A Ogólna rura aluminiowa |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 400g/m |

