Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pipe aluminium lean pipes ] mecz 244 produkty.
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| Nazwa: | DY28-06A Dupleksowe, chude rurki ze stopu aluminium |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 640g/m |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| Nazwa: | DY28-04A Rura aluminiowa jednostronna |
|---|---|
| Tworzywo: | 6063-T5 |
| Nie dotyczy: | 590 g/m |
SUS Aluminiowa chuda rura DY28-05A Przemysłowy okrągły profil OD 28 mm Powierzchnia piaskowana
| Standard: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Powierzchnia: | podmuch żwiru |
4m Lean Pipe Industrializacja Jednostronna skrzynka materiałowa Stop aluminium
| Rodzaj: | Złącze równoległe |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Wykończenie powierzchni: | piaskowanie |
Magazyn industrializacyjny T4 Aluminiowa rura okrągła 28mm
| Nazwa produktu: | Nowa chuda rura ze stopu aluminium do industrializacji |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Utlenianie |
| Materiał: | Stop aluminium |
33g Złączki do rur aluminiowych TW Lean Cross Connection
| Rodzaj: | ZŁĄCZE KRZYŻOWE |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium ADC12 |
| wykończenie powierzchni: | Piaskowanie |
Professional Orange Lean Pipe Colded Roll Bar PE / ABS Powlekany normą ISO
| materiał: | stal Q195 |
|---|---|
| powierzchni: | PE powlekany |
| Technic: | Walcowane na zimno |
Przemysłowa chuda rura powlekana PE, walcowana na zimno o grubości 0,8 - 2,0 mm ISO9001
| powierzchni: | Powlekany PE |
|---|---|
| Technic: | Walcowane na zimno |
| Grubość: | 0,8-2,0 mm |
DIYA Dostarcza Wysokiej Jakości Złącza do Rur Aluminiowych DYJ28-A16 Trzeciej Generacji, Akcesoria do Rur i Złączy Systemu Lean
| Tworzywo: | ADC12 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Obróbka powierzchniowa: | Sandblasting |
DYJ19-A01 Zewnętrzny łącznik prosty do rurociągów z aluminium
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |

