Wszystkie produkty
-
Huawei TelecomTak, zawsze kupujemy Tote Cart i stół roboczy. To szybka i ciepła firma usługowa. -
Geely MotorsMiła obsługa, dobra cena, prosty styl, lepsza jakość. -
Thinh-VietnamCześć, johnson, proszę ułóż 12000 metrów 2808 chudej rurki, kolor kości słoniowej.
słowa kluczowe [ pipe aluminium lean pipes ] mecz 244 produkty.
Sprzedaż bezpośrednia z fabryki Złącze rury aluminiowej DYJ28-A15 90° Złącze zewnętrzne
| Tworzywo: | ADC12 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Obróbka powierzchniowa: | Sandblasting |
Wieloprzełączony zewnętrzny typ łącznika rurowego z aluminium stopu DYJ28-A01
| Materiał: | 6065T6 |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Obsługa powierzchni: | piaskowanie |
28 mm okrągła / kwadratowa łącznika rurowa aluminiowa stopu łącznika rurowego automatycznego systemu montażu
| Kształt przekroju: | Okrągłe |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | chromowanie |
| Tolerancja: | ±1% |
Cylindryczny profil rurowy ze stopu aluminium OD 43 mm / Regały magazynowe Lean Pipe
| materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| powierzchni: | piaskowanie |
| aplikacji: | system regałów do przechowywania |
Oksydowany piaskowany profil aluminiowy Lean Tube Średnica 28 mm Grubość 1,7 mm
| MATERIAŁ: | Stop aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 1,7mm |
| Długość: | 4000mm |
Anodowanie Lean Pipe Thinckness 2.3mm / Aluminium Round Bar do montażu Workbench
| materiał: | Aluminiowe |
|---|---|
| Grubość: | 2,3 mm |
| Długość: | 4000 mm |
DYJ28-B01D Wieloprzełączone łączniki rurowe typu wewnętrznego obracającego się łączniki rurowe metalowe
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
DYJ28-B01 Rozszerzenie połączenia nowej generacji z profilem przemysłowym
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
DYJ28-A01 Nowej Generacji Profil Przemysłowy Złącza Rurowy Lean stosowany w warsztatach i fabrykach
| Nazwa produktu: | Aluminiowy łącznik rury |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium ADC12 |
| Kolor: | srebra |
90° Połączenie krzyżowe DYJ28-A06 Adc12 Łącznik rurociągowy do łączy rurociągowych do piaszczeniowania
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |

